До уваги власників сертифікатів на право на земельну частку (пай)!

До уваги власників сертифікатів на право  на земельну частку (пай)!

Можняківська сільська рада Новопсковського району  Луганської області  повідомляє про проведення розподілу нерозподілених земельних ділянок кормових угідь  по колишньому КСП «Білолуцьке», який відбудеться 21 лютого у приміщенні Можняківського сільського  будинку культури за адресою: с. Можняківка, вул. Центральна, 81, о 10-00 годині.

При собі необхідно мати: паспорт та  ідентифікаційний код, довіреність у разі представлення інтересів іншої особи.

Розподіл земельних ділянок буде здійснюватися шляхом жеребкування.

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ

по організації робіт з розподілу

земельних ділянок між власниками

земельних часток (паїв)

Голова комісії -  Бакало Г.А., секретар комісії – Кучєр С.А.

Телефон для довідок:

(9-14-85)- Можняківська сільська рада