Оприлюднення

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення ПЛАНУ діяльності  з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 р. МОЖНЯКІВСЬКОЇ сільської ради.

РОЗПОРЯДЖЕННЯМ  секретаря  Можняківської сільської ради Ю.М.Запорожець  від 02.12.2019 № 44 затверджено План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Можняківської сільської ради на 2020 рік.

Цілі прийняття регуляторних актів: прозорий, вчасний, чіткий,  правильний розрахунку ставок земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Можняківської сільської ради.

Строки підготовки: І-ІІ квартал 2020 р.

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ: постійна комісія з питань економічного і соціального розвитку,бюджету та фінансів, та постійна комісія з питань агропромислового комплексу, використання природних ресурсів та екології.

План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Можняківської  сільської ради на 2020 рік

Вид та назва проєкту регуляторного акта

Ціль прийняття регуляторного акта

Строки підготовки проєкту регуляторного акта

Найменування органу, відповідального за розроблення проєкту регуляторного акта

1.

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік.

З метою прозорого, вчасного, чіткого, правильного розрахунку та сплати земельного податку

І-ІІ  квартал 2020 року

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, використання природних ресурсів та екології.

2.

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від  земельної ділянки, на 2021 рік.

З метою прозорого, вчасного чіткого, правильного розрахунку та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості.

І-ІІ  квартал 2020 року

Постійна комісія з питань економічного та соціального розвитку, бюджету та фінансів.

Секретар ради                                  Ю.М. Запорожець