До уваги всіх жителів району, громадських організацій!

ПРОТИДІЯ НЕЛЕГАЛЬНОМУ ОБІГУ АЛКОГОЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ.

До уваги всіх жителів району, громадських організацій!

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.02.2020   № 6157/0/1-20 та пункту 9 протоколу наради з учасниками ринку лікеро-горілчаних виробів від 15.02.2020 № 6541/0/1-20 у Новопсковській районній державній адміністрації було проведено засідання робочої групи з питань перевірки суб’єктів господарювання на предмет виготовлення, придбання, зберігання або реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв у Новопсковському районі (далі - робоча група).

На виконання протокольного доручення засідання робочої групи від 21.02.2020 №1 та з метою проведення узгоджених дій, направлених на посилення боротьби з нелегальним обігом алкогольної продукції на території Новопсковського району, просимо  у разі виявлення порушень  з питань незаконного виробництва та обігу алкогольних напоїв, правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які провадять підприємницьку діяльність щодо виявлених об'єктів виробництва та/або реалізації фальсифікованої (нелегальної) алкогольної продукції терміново  повідомляти про такі порушення  Новопсковську районну державну адміністрацію за адресою: пров.Історичний,1, у письмовому вигляді.

Також робочою групою розроблено план заходів для здійснення моніторингу щодо виявлення порушень у сфері торгівлі на території Новопсковського району.